קורס JAVASCRIPT

תוכן עניינים:

  1. שפת תכנות נפוצה מאוד בעידן האינטרנט
  2. נקודת הפתיחה שלכם בעולם התכנות באינטרנט
  3. בחירת מקום הלימוד המתאים – כולם טובים למעט מספר מוסדות לימוד קיקיוניים
  4. בדקו היטב את תכנית הלימודים ואת מעגלי הידע שהיא כוללת
  5. NAYA College – היא החיבור שלכם לעולם ההייטק

 

ענף התכנות הוא אחד הענפים המתקדמים, המכניסים והמשגשגים ביותר בישראל ובעולם המערבי כולו. הסיבות לכך הן די ברורות, וראשיתן במחשוב כל אורחות חיינו. כיום, אנו מבצעים פעולות ותהליכים ממוחשבים יותר מאי פעם.

בתוך המרחב הגדול שנקרא מחשוב, ישנם תחומים מסויימים בהם מינון המחשוב הוא גבוה הרבה יותר, ואחד הבולטים בהם הוא תחום התכנות לאינטרנט.

בתוך עולם תכנות זה, אפשר לזהות מספר שפות תכנות מובילות ובהן JAVASCRIPT, PHP, HTML5 ועוד.

כניסה לענף התכנות יכולה להתבצע מכיוונים רבים, אבל אם אתם מחפשים את נתיב הכניסה האולטימטיבי, קורס JAVASCRIPT היא האופציה הטובה ביותר.

למידע נוסף על קורסי התכנות השונים – לחצו כאן

שפת תכנות נפוצה מאוד בעידן האינטרנט

קורס JAVASCRIPT

JS היא שפת תכנות נפוצה מאוד בעולם האינטרנט, ומעורבת בכל אתר אינטרנט. במונחים מקצועיים מדובר בשפת Client, קרי שפה שמוציאה אל הפועל את קוד התכנות על גבי מחשב המשתמש, וזאת בניגוד למשל לשפת PHP שהיא שפת סרוור, קרי שפה שהקוד שלה יוצא אל הפועל על גבי השרת שאליו מתחבר המשתמש.

אם שפת HTML היא שפת העיצוב של האינטרנט, של בניית המבנים הגרפיים והמרחביים על גבי המסך, הרי ש-JS היא שפת החשיבה של האינטרנט, השפה שמבצעת חישובים ואחראית על הפונקציונליות של האתר, כדוגמת פעולות שיש לבצע בכל לחיצה, התקשרות עם הסרוור וכדומה.

את כל מכלול ההיבטים הללו ניתן ללמוד במסגרת קורס JAVASCRIPT. טעות נפוצה היא להתבלבל בין JAVA SCRIPT לשפה נפוצה אחרת- JAVA- שימו לב, מדובר בשתי שפות תכנות שונות!

נקודת הפתיחה שלכם בעולם התכנות באינטרנט

במסגרת הקורס נלמדים יסודות השפה, הקונספט המרכזי מאחורי השפה והשימושיות המוגדרת שלה, וכמובן לומדים את כל הדרכים ליישם אותה ולהפיק ממנה את המקסימום באמצעות הוראות הקוד שהיא מציעה, ויש רבות מאוד כאלה.

קורס JAVASCRIPT הוא למעשה נקודת הפתיחה בתהליך של רכישת ידע מקצועי בעולם התכנות, וממנו יש להקדיש זמן רב לצורך רכישת ניסיון ותרגול, וכן ללמידת שפות נוספות על מנת ליצור מכלול שלם שניתן לבנות באמצעותו אפליקציות, אתרים ותוכנות מלאות מקצה אל קצה.

בחירת מקום הלימוד המתאים – כולם טובים למעט מספר מוסדות לימוד קיקיוניים

ככלל, קורס JAVASCRIPT הוא קורס בסיסי למדי, במובן של זמינות גבוהה וניסיון עשיר שנצבר בתעשייה סביב לימודו. המשמעות היא שכמעט ולא משנה היכן תבחרו ללמוד את הקורס, סביר להניח שתוכלו ליהנות מרמה מספקת שתאפשר לכם להיחשף באמת ליסודות השפה, ולהתפתח בתחום. יחד עם זאת, לפני שאתם בוחרים את מקום הלימוד, כדאי לוודא שלא מדובר במוסד לימוד קיקיוני, ויש גם כאלה כמעט בכל מקום.

כל שאתם צריכים לוודא הוא שמדובר במוסד מוכר, שאתם יכולים לקבל עליו המלצות ואפילו חוות דעת מקצועיות, וכי תכנית הלימודים המוצעת על ידו, מספקת מענה מלא על כל מרכיבי השפה.

בדקו היטב את תכנית הלימודים ואת מעגלי הידע שהיא כוללת

דבר נוסף שאתם רוצים לבחון בתכנית הלימודים הוא מה שנקרא, מעגלי ידע. כדי לעסוק בעולם התכנות, כמו בכל מקצוע אחר, על בעל המקצוע לאחוז במעגלי ידע רחבים יותר מאשר העיסוק הישיר.

במקרה של קורס JAVASCRIPT למשל, המשמעות היא כי קורס כזה אמור לכלול גם מרכיבי לימוד על עולם המחשוב, האופן בו עובד המחשב, האופן בו עובד האינטרנט, האופן בו מתקשר הקליינט עם הסרוור, שפות תכנות נוספות וההתכתבות שלהן עם JS וכדומה. כל אלה אמורים להיכלל במסגרת תכנית הלימודים, ולמעשה זהו אחד הסממנים הטובים ביותר לבחירת מוסד הלימוד המתאים.

למידע על קורס jave לחצו כאן 

NAYA College – היא החיבור שלכם לעולם ההייטק

ב-NAYA College מכללת הייטק, תוכלו ליהנות מכיתות לימוד קטנות של עד 15 סטודנטים, אפשרות לימוד אונליין במקביל ללימוד הפיזי בכיתה, בכיתות לימוד היברידיות, סגל הדרכה מקצועי הפעיל בתעשיית ההיי טק באופן יום יומי ועוד. כחטיבת הדרכה בתוך חברת טכנולוגיה מובילה, מציעה המכללה חיבור ישיר לשוק העבודה והקניית סטנדרטים גבוהים הנהוגים בתעשייה.

נשמע מעניין? בקטלוג הקורסים שלנו תמצאו מגוון קורסי JAVA ,Web development, אנגולר, node.js ועוד.