זמן מוגבל- כל הקורסים ב 17% הנחה

חייגו עכשיו: 073-2865544

מפגש מקצועי אונליין בנושא Data Research Analyst

16/11/20 | 19:00 – 21:00 | מיקום: אונליין | ללא עלות

אם אתם עוסקים בניתוח נתונים עסקיים או טכנולוגיים, בעלי השכלה גבוהה, יכולות לוגיות וחשיבה אנליטית, אתם בטח שוקלים להיכנס לאחד התפקידים החמים היום בתעשייה – Data Analyst. בתעשיית ההיי-טק הדרישה לתפקיד הזה הולכת וגוברת, הדרישות והציפיות המקצועיות מהמועמדים הולכות וגדלות.

כיום כבר לא מספיק להיות תותחים באקסל, לא מספיק להציג נסיון בכלי ויזואליזציה, ואף לא מספיק להגיע עם ידע בסיסי בשפת SQL. בתעשיית ההיי-טק ובארגונים  ממגזרים השונים הדרישה לידע מקצועי מתמקדת בכלים וטכנולוגיות נוספים, ביניהם יכולת תכנות בשפת Python, יכולת להוביל מחקר עם דאטה ארגוני, יכולת לעבוד עם מערכי נתונים גדולים ואף עצומים (מה שמכונה נתוני Big Data).

לשם כך בנינו מסלול הכשרה חדש – Data Research Analyst, שמטרתו להקפיץ את הרמה המקצועית ולספק נסיון פרקטי ובטחון בעבודה עם נתונים מגוונים ומול טכנולוגיות שונות.

לקראת פתיחתו של המחזור הראשון קיימנו מפגש מקצועי אונליין במהלכו דיברנו על ההתפתחויות בתחום הזה, ולמה בעצם תפקיד של Data Analyst כל כך חם ומה נדרש ממנו במיוחד בתעשיית ההיי-טק.

אז אם אתם מחפשים את הצעד הבא בקריירה, אנחנו מציעים לכם לצפות בהקלטה של המפגש שלנו שהועבר אונליין.

לפרטים מלאים אודות קורס Data Research Analyst לחץ כאן!

את המפגש הובילו שני מומחי דאטה בנאיה טכנולוגיות: אלון רחביה, יועץ בתחום BI ומומחה Tableau, ודרור גבע, ראש צוות Data Science. שניהם מדריכים מובילים בנאיה קולג’.

Call Now Button דילוג לתוכן