זמן מוגבל- כל הקורסים ב 17% הנחה

חייגו עכשיו: 073-2865544

מפגש מקצועי אונליין בנושא Big Data Engineer

09/11/20 | 19:00 – 21:00 | מיקום: אונליין | ללא עלות

אם אתם עוסקים בעולם ה-Data או הפיתוח ואם אתם מחפשים את הצעד הבא בקריירה, אנחנו מציעים לכם להצטרף למפגש מקצועי בו נדבר על התפקיד החדש והנדרש לאחרונה – Data Engineer. מעל 4 עשורים עבדנו בעיקר עם מידע אשר נשמר בבסיסי הנתונים הרלציונים. בתקופה זו נוצרו מספר תפקידי מפתח מעניינים ומאתגרים: DBA, BI Developer ,Data Analyst.

בשנים אחרונות עם התפתחות בעולם הנתונים וכניסה לתחומים Big Data ו-Data Science נולד תפקיד חדש של Data Engineer.

Data Engineer הינו אחד המקצועות המבוקשים ביותר בעולם המידע המודרני, והביקוש למקצוע זה רק הולך וגובר, כך שקיים מחסור בעובדים המוסמכים כ-Data Engineers אשר יכולים לבצע משימות מורכבות בעבודה עם נתונים. כשמסתכלים מקרוב על התקופה הטכנולוגיות הנוכחית, ללא ספק Data Engineer הינו אחד התפקידים המאתגרים והמעניינים ביותר עם השכר מהגבוהים ביותר בתחום הטכנולוגי.

לפרטים מלאים אודות קורס Data Engineer לחץ כאן!

במפגש מקצועי שקיימנו, דיברנו על התחום והתפקיד של Data Engineer. סקרנו את הטכנולוגיות החמות והשכיחות בארגונים, על תהליכי שינוע ועיבוד הנתונים, על הקשר לעולם ה-Data Science, ובעיקר למה תפקיד של Big Data Engineer כל כך חם ונדרש יום.

את המפגש הוביל מנהל תחום Big Data Engineering בנאיה טכנולוגיות – נמרוד קינן, אשר בנוסף גם מוביל את התחום במכללה, מנהל את הקורס והינו אחד המדריכים המובילים בנאיה קולג’.

  דילוג לתוכן