“למה צריך קורס DevOps והאם אפשר ללמוד לבד?”

לאור הביקוש הגובר לאנשי DevOps, ריכזנו עבורכם רשימה של שאלות ותשובות נפוצות שיעזרו לכם לקבל החלטה בדרך לתפקיד הבא בקריירה.

תוכן עניינים:

  1. מי הוא איש DevOps, ומהן דרישות התפקיד?
  2. אני יכול ללמוד לבד, למה אני צריך קורס?
  3. למה הקורס מתמקד ב-Cloud?
  4. למה ללמוד ב-NAYA?
  5. האם נדרש רקע וניסיון מקצועי מקדים ולמי הקורס מתאים?
  6. “האם אתם עוזרים למצוא עבודה בתחום?”

DEVOPS

מי הוא איש DevOps, ומהן דרישות התפקיד?

תחום ה-DevOps נחשב לאחד מהתחומים הכי מבוקשים כיום בתעשיית ההיי-טק, וארגונים רבים משתמשים בכלי DevOps על מנת לצמצם את הפער בין תחום הפיתוח (Development) ולגוף הביצועי-עסקי (Operations).

כאנשי DevOps אתם תדרשו להבין ולשלוט בכלים מגוונים על מנת להשיג תוצאות אפקטיביות. אתם תדרשו להבין בתהליכי זרימת המידע בארגון וכיצד לייעל את התשתיות הקיימות, בסיסי נתונים, שרתים, כלים לניהול קוד, הרצת תהליכים אוטומטיים, כלי ניטור ובדיקה. כל זאת ועוד מאפשרים לאנשי DevOps לתפוס מקום משמעותי ומוערך בכל ארגון שיקלוט אותם.

צפו בערב הסברה מקצועי שקיימנו עבור המתעניינים בקורס Devops .

אני יכול ללמוד לבד, למה אני צריך קורס?

בנאיה קולג’, אנחנו לא מבזבזים זמן על לימודי תאוריה.

אתם צריכים להיות זריזים כי השוק משתנה בקצב מהיר והכלים שאתם לומדים עכשיו יכולים להיות לא רלוונטיים בתוך זמן קצר. תחום ה-DevOps הוא תחום מאוד דינמי ומצריך הסתגלות מהירה לשינויים. על מנת להבטיח שיהיו לכם כישורי DevOps עדכניים, עליכם ללמוד ולהתעדכן בכלי DevOps חדשים כל הזמן.

בנאיה קולג’ אנו מלמדים פרקטיקה ונותנים דגש על מתודולוגיה נכונה המתאימה לתרבות הארגונית של חברות וסטארטאפים רבים ועוזרים לכם לרכוש כלים על מנת להישאר רלוונטיים לעוד שנים קדימה.

תשאלו את עצמכם את השאלה, האם יש לכם זמן ללמוד את הכלים שדרושים למקצוען DevOps?

Devops Tools

רוצים ללמוד עוד על מגוון הדרישות המקצועיות אצל מומחה DevOps שאותן כל ארגון מגייס בודק בשלב הראיון? אתם מוזמנים לקרוא במאמר על: “מיהו איש DevOps?

למה הקורס מתמקד ב-Cloud?

מהפכת מחשוב בענן נמצאת בשלבי צמיחה וכבר אחוז גבוה מאוד מהארגונים אימצו את המחשוב בענן כחלק מאסטרטגיה הארגונית שלהם.

מסלול הכשרה Cloud DevOps Engineer של נאיה קולג׳ פותח בהתאם לדרישות הקיימות כיום בשוק העבודה עבור אנשי DevOps. הייחודיות של מסלול זה הינה במיקוד בסביבת הענן וכן בשילוב של פרקטיקה של לפחות 60% מהזמן. אנחנו לא הולכים ללמד אתכם מה זה ענן במודול קצר כפי שקיים היום בשוק, אלא הקורס שלנו מציע לימוד רחב ומעמיק ומעשי של עבודה בסביבת הענן של Google ו- AWS במסגרת של מעל 80 שעות לימוד.

למה ללמוד ב-NAYA?

נאיה קולג’ היא חטיבת ההדרכה של חברת נאיה טכנולוגיות (NAYA Technologies), חברת הייעוץ וההטמעה המובילה בישראל לפתרונות DATA ופיתוח לארגונים.

לאחר מחזורים מוצלחים של קורסי DevOps למגזר העסקי, ולאחר שצברנו ניסיון רב בפרויקטים מורכבים בארגונים, החלטנו להציע את הקורס גם לשוק הפרטי ולהכשיר את הדור הבא של מהנדסי DevOps המתאימים במיוחד לדרישות התעשייה.

כמו כן, הצטרפותנו לחברת EPAM  העולמית תאפשר לנו לממש את הפוטנציאל, הידע והמובילות הטכנולוגית שצברנו לאורך השנים בתחומי הפיתוח וההדרכה ותאפשר למדריכי נאיה לקחת חלק משמעותי, כמובילים טכנולוגיים, בפרויקטים גלובאליים מורכבים ורחבי היקף.

לחצו כאן לבוגרים ממליצים על נאיה קולג’

האם נדרש רקע וניסיון מקצועי מקדים ולמי הקורס מתאים?

הקורס מיועד לבעלי ניסיון בתחומי התשתיות והפיתוח אשר מעוניינים לעשות הסבה לתפקיד DevOps.

בשל הרמה המקצועית הגבוהה וההתאמה לדרישות השטח, אנו ממליצים למתעניינים הפוטנציאליים להגיע עם רקע וניסיון במערכת הפעלה של Linux, בשפות עיליות ו/או שפות סקריפטיות, וכמובן ניסיון מתחום ה-IT או הפיתוח. חשוב להבין, היות שמדובר בתחום ותפקיד מתקדם, כיום אף חברה לא תקלוט Devops Junior ללא ניסיון מקדים בתחומים שצוינו. אנחנו מזמינים אתכם לעיין במשרות למתחילים בתחום Devops ובדרישות המוצגות במשרות אלו. אתם תראו כי נדרש ניסיון בתכנות, בתקשורת, ב-IT ועוד תחומים רבים.

בקורס עצמו פתחנו “קיצורי דרך” רבים שיעזרו לכם להתגבר על הפער של הניסיון בתחום Devops בכך שתלמדו את הכלים העדכניים והשימושיים ביותר בתחום. אך עדיין, יש להדגיש שעבור אנשים ללא רקע טכני/תעסוקתי מתאים, הקורס יכול להיות מתקדם מידי ולכן מומלץ להגיע לקורס כאשר צברתם כבר ניסיון בתחומים שהוזכרו למעלה.

“האם אתם עוזרים למצוא עבודה בתחום?”

בשל העובדה שנאיה טכנולוגיות היא בראש ובראשונה ספקית של שירותים מקצועיים בארגונים בארץ ובעולם אנחנו חשופים למידע רב הקשור בתהליכי הגיוס והדרישות של אנשי מקצוע. כחלק מתהליך ההכשרה אנחנו שמים דגש על העולם המעשי ומעניקים טיפים רבי ערך לסטודנטים שלנו בתהליך חיפוש העבודה. בנוסף לכך, מפעם לפעם נאיה טכנולוגיות מגייסת לשירותיה בוגרים מצטיינים לעבודה על פרויקטים מובילים בחלק מהארגונים שהיא מלווה.