NAYA בארגונים

NAYA College, מבית נאיה טכנלוגיות, הינה המכללה הטכנולוגית המובילה בישראל למקצועות הנתונים והמידע, פיתוח ותשתיות מאז שנת 2011.

אנו מתמחים בהדרכה ובהכשרה מקצועית בתחומים: Big Data, מסדי נתונים (DBA), בינה עסקית (BI), אנליסט נתונים, Data Science, פיתוח Java, פיתוח Python, פיתוח Web, ועוד.

אנו נמצאים בחזית הטכנולוגיה, מתמקדים בפרקטיקה ובחיבור ממשי לתעשייה. בנו בחרו מאות סטודנטים ולקוחות בזכות רמת המקצועיות, ניסיון מעשי רב השנים של צוות ההדרכה, היחס האישי ואיכות ההדרכה.

NAYA College מציעה ללקוחותיה שיטות לימוד מתקדמות:

שיטה מסורתית – הדרכות המבוצעות באתר המכללה בהרצליה ו/או באתרי בלקוח

שיטה היברידית – למידה מסורתית בכיתה בשילוב של התחברות מרחוק ולמידה בשידור חי

הדרכה בשידור חי – פלטפורמה גלובלית ייחודית, המציעה למידה בשידור חי מכל מקום בעולם ומכל מכשיר. הפלטפורמה מאפשרת אינטראקציה מלאה עם המדריך: ניתן לראות, לשמוע ואף לקחת חלק פעיל בכיתה בזמן אמת. התלמידים מקבלים התקנות מלאות לכל הקורס ומסוגלים לתרגל במהלך כל ההדרכה. הפלטפורמה מאפשרת לנו להקליט את השיעורים, כך שבכל נקודת זמן ניתן לחזור על השיעור ולהשלים את החסר.

אנו ב-NAYA College מבינים עד כמה נושא ההדרכה חשוב וחיוני לכל ארגון רציני. זאת בדיוק הסיבה שפיתחנו עבור הארגונים מערך שלם שייתן מענה לכל הצרכים הטכנולוגיים. אנחנו מציעים קורסים והכשרות ייעודיות לעובדי הארגון, כנסים טכנולוגיים וסמינרים מקצועיים – פעילות שאנו כבר מקיימים בהצלחה עם ארגונים רבים.

מערך ההדרכה שלנו נשען על העבודה המשותפת והניסיון הרב של חברת נאיה טכנולוגיות, מה שמאפשר לקהל לקוחותינו העסקיים גישה לסל שירותים רחב ומלא. אנחנו מציעים את ההכשרות שלנו בתחומים בהם החברה מתמקדת, תחומים בהם המרצים שלנו רכשו נסיון רב, הדריכו הרבה קורסים ויודעים לתת מענה הטוב ביותר והמתקדם.

הפלטפורמה ההיברידית מאפשרת ללקוחותנו בארגונים גלובליים לארגן קורסים גם לעובדי החברה בישראל אבל גם בחו"ל, תוך כדי שמירה על איכות התכנים המועברים, תמיכה טכנית בתהליכי התקנות המורכבים, הדרכה בכמה שפות. הארגונים מוצאים את עצמם בתהליך מתמשך של חסכון בעלויות והעלאת רמת היעילות.

NAYA College הינה מרכז הדרכה מוסמך של Cloudera, Microsoft, Datastax, NueDB.

אנחנו שמחים להציע לכלל לקוחותנו פתרון הדרכה ייחודי, אשר ייתן מענה הכי מדויק לצרכים הארגוניים, תוך כדי שיתוף פעולה ומתן מענה גמיש, זמין ואיכותי.ח

נשמח לעמוד לרשותכם.

מדוע לצאת איתנו לדרך משותפת?

הצטרפו לרשימה ארוכה של לקוחות מרוצים, העובדים איתנו בזכות המיקוד והרמה המקצועית הגבוהה

איקון 9
NAYA הינה חברה בינלאומית המספקת פתרונות הדרכה גלובליים ללקוחותיה
איקון 10
אנו מציעים פלטפורמת לימודים היברידית, המאפשרת הוזלת עלויות מדריך מחו"ל והכשרת עובדים מכל מקום בעולם
איקון 11
כדי להצטרף לרשימה של מעל 300 ארגונים מרוצים מכלל המגזרים בתעשייה
איקון 12
מאחר ומעל 92% מהלקוחות שלנו מצהירים על תרומה ישירה של הקורס על הרמה מקצועית והביצועים

המוצרים שלנו

קורסים ציבוריים ומוזמנים
NAYA College מאפשרת לארגונים לבחור את פורמט ההדרכה בהתאם לתקציב ומספר עובדים שזקוקים להכשרה מקצועית. אנו מציעים מגוון של קורסים ממוקדים וקצרי טווח, בפורמט של קורס ציבורי - הפתוח לקהל הרחב מארגונים, או קורס מוזמן - לקבוצת עובדים מאותו הארגון.
Seminars and TechTalks
NAYA College מציגה את רשימת הסמינרים המקצועיים, אשר מועברים ע"י המומחים של נאיה טכנולוגיות, המביאים את הנסיון הרב שלהם לידי ביטוי בהדרכה מקצועית, עם תכנים חדשניים והעדכניים ביותר. אנחנו מעבירים את הסמינרים בארגונים בהתאם לדרישות וכן בפורמט ציבורי לקהל הרחב.
On the Job Training
ארגונים רבים מחפשים הכשרות מקצועיות המתבססות על סביבות ומידע פנים ארגוני, שמעוברות בפורמט גמיש בשילוב עבודה עם מערכות של הארגון, העלאת בעיות יום יומיות של הצוותים הטכניים, וניצול מירבי של הידע והנסיון של המדריך למציאת פתרונות במהלך ההדרכה. אנו יודעים להציע פתרון הדרכה On the Job Training עם מיטב המומחים של NAYA.
כיתות לימוד להשכרה
NAYA College מציעה כיתות לימוד מאובזרות במחשוב מתקדם לצרכי הדרכה השונים. אנחנו מציעים גם כיתת לימוד פיזית במכללה הממוקמת בהרצליה וגם כיתה וירטואלית.

להתמקד ולהשקיע בהדרכה זה לא מספיק. יש לבנות תרבות ההדרכה בארגון

ארגונים עם תרבות הדרכות חזקה מעלים את הביצועים של עובדיהם

ודואגים לשימור עובדים לאורך זמן

0
%

צמיחה בפריון העובדים

0
%

עליה בזמני תגובה ללקוחות

0
%

עליה ב-Time to Market

0
%

עליה ביכולת לספק מוצר איכותי יותר

בין לקוחותנו

customers atand t customers open univeriositycustomers  hp customers  888customers e-bay customers bank hapoalimcustomers attunityביטוח ישיר כלל ביטוח למסcustomers iai customer etoro customer elbitcustomers isracard customer intel customer frontline plus customers exlibriscusatomer panayacustomer malam team  customer leumi cardcustomer nso groupcustomer nice customer nicecustomer mizrahi tefahotcustomer whizman enstitute of scinencecustomer starhome machcustomer sapienscustomer rsacustomer phelhefone