• אני מאשר/ת קבלת דואר בנושא קורסים ואירועים מנאיה קולג'.

  Мastering Java

  שפת פיתוח המבוקשת ביותר

  אנחנו מכשירים מפתחי Java Server Side

  מחירים מיוחדים למחזור קיץ

   

  Mastering Python

  חדש בנאיה לקורסי 2017!

  קורס מעשי ומעמיק כולל תכנים מתקדמים

   

  SQL Server Guru DBA and Data Architect

  הקורס המעודכן עם תכנים חדשניים

  ההרשמה למסלול אפריל בעיצומה!

  פתיחה ב-26/4/17

   

    BI & Big Data Analytics

  המסלול המחודש והמעודכן!

  ההרשמה למסלול מאי 2017 החלה...

  עוד לא היה כל כך זמין ונגיש ללמוד מקצוע טכנולוגי

  לימוד אונליין בשידור חי רק בנאיה קולג'!

  כמה חברים יש לך?

  הטבה ייחודית ללקוחות ובוגרי נאיה קולג'

  Data Analyst Expert

  כל מה שאנליסטים היום צריכים לדעת!

   

   

  מסלול ייחודי, מעמיק ומעשי!

  Data Scientist Professional 

  ההרשמה למסלול יוני החלה...

   

   

  Big Data Expert - Cloudera Hadoop

  חדש! שילוב של Scala  ו-Spark במודול פיתוח.

  ההרשמה למסלול אפריל בעיצומה!

  לימודי JAVA

  לימודי JAVA - לדבר בשפת המתכנתים 

  JAVA היא שפת תכנות שקיימת כבר עשרות שנים, ומותקנת כמעט בכל מחשב. יחד עם זאת, לאורך שנים שימשה שפה זו ליצירת תוכנות מורכבות, המיועדות בעיקר למגזר העסקי. בשנים האחרונות, עם פיתוח מערכת ההפעלה אנדרואיד של גוגל, הפכה JAVA לאחת השפות הפופולאריות ביותר בעולם, שכן מערכת ההפעלה של אנדרואיד מבוססת על שפה זו, וכל האפליקציות שאנו מכירים במכשירים הניידים של אנדרואיד, מתוכנתות באמצעות JAVA. אם אתם רוצים להיכנס לעולם האפליקציות ומעבר לכך, לימודי JAVA הוא המקום להתחיל בו, ובהיבט זה אתם לא חייבים שתוכנית הלימוד תכלול את ההיבטים הספציפיים של אנדרואיד, אם כי זאת בהחלט יכולה להיות תוספת רלוונטית בתקופה זו.

  Classes – אבני היסוד של שפת התכנות JAVA

  לימודי JAVA כוללים בתוכם את אחד המרכיבים החשובים ביותר בשפה זו, Classes. קלאס היא למעשה חבילת קוד המיועדת למלא פונקציונליות מסויימת. בתכנות קוד תוכנה, מבוצע חיבור של מספר קלאסס בזו אחר זו על מנת ליצור את הפונקציונליות הכוללת הנדרשת, ומבצעים חיבור והתאמות בתוך כל קלאס ובין כולן יחד. מן הסתם, בכל אפליקציה יש צורך לבצע התאמה של הקלאס הבסיסית לצרכים הספציפיים של אותה אפליקציה, אך הבסיס נתון ומוכן, מה שמקל מאוד על משימת התכנות והופך אותה ליעילה יותר. במסגרת לימודי JAVA נלמדים עוד שורה ארוכה של כלי תכנות ויצירת קוד, לרבות עבודה עם מערכות מחשוב מרוחקות וניהול התקשורת באפליקציה, מרכיב חשוב וקריטי בעידן האינטרנט.

  לימודי JAVA

  תכנית לימודים המעניקה לבוגר את כל מעגלי הידע הנדרשים

  תכנית לימודים של לימודי JAVA חייבת לכלול בתוכה את מעגלי הידע הרחבים, הממקמים את שפת ה JAVA במרחב התכנות הכולל, ומבצעים את חיבור השפה עם כל מכלול הסביבות שבהן היא יכולה להיות משולבת. כל מתכנת ואיש קוד יודע שידיעת הקוד הוא מרכיב חשוב וקריטי ביכולת ליצור תוכנות ואפליקציות, אך כל מתכנת ואיש קוד גם יודע שללא הבסיס, ללא היסודות הנדרשים, משימה זו הופכת לקשה יותר ולעולם אינה הופכת לחשיבה מובנית במוחו של המתכנת. בעולם התכנות ישנו ערך רב ליצירת מודלים מובנים של עבודה, שאותם ניתן לשכפל מפרויקט לפרויקט ולגבש דרכי פעולה מיטביות עבור כל פרויקט. יכולת זו טמונה במידת ההיכרות של המתכנת עם יסודות השפה, והדברים נכונים גם עבור שפת ה JAVA.

  לימודי JAVA: במסגרת לימודי תעודה, קורס ספציפי או לימודים גבוהים?

  את לימודי JAVA ניתן לעבור בשורה של מכללות ייעודיות, המספקות תכניות לימודי תעודה כוללות וכן תכניות לימוד פר מקצוע. כמו כן, לימודים אלה מוצעים גם במוסדות להשכלה גבוהה במסגרת לימודי תואר הנדסי או אקדמי בעולם המחשוב, כקורס נוסף בתוך תכנית הלימודים הכוללת. שפת JAVA היא אמנם שפה מאוד פופולארית, אך גם מאוד מורכבת ומקצועית, ובהתאם לכך, כאשר אתם בוחרים את מוסד הלימוד בו תלמדו את השפה, כדאי לבחון את רמת הלימוד במקום ולנסות לקבל המלצות מחברים, בני משפחה או מכרים וכן חוות דעת מקצועיות מאנשי מקצוע העוסקים בתחום, וכאלה יש רבים.

  מכללת נאיה קולג' – התנאים הדרושים להצלחה

  מכללת נאיה קולג' היא מכללה וותיקה בעלת מוניטין רב בעולם ההשכלה הטכנולוגית בישראל. המכללה מתפקדת כחטיבת הדרכה בתוך חברת טכנולוגיה מובילה, ומציעה לסטודנטים מגוון רחב של כלים ייחודיים המבטיחים לימוד יסודי, מקצועי ומקיף בכל תחומי ותכניות הלימוד. בכלל זה, מציעה נאיה קולג' לימוד בקבוצות לימוד קטנות של עד 15 איש, קבוצות לימוד היברידיות, אפשרות לימוד און ליין במקביל להתנהלות השיעור בכיתה הפיזית, לימוד על פי הסטנדרטים הנהוגים בתעשיית ההיי טק וחיבור ישיר אל שוק העבודה.

  כל הזכויות שמורות © נאיה קולג’ 2017