• אני מאשר/ת קבלת דואר בנושא קורסים ואירועים מנאיה קולג'.

  Мastering Java

  שפת פיתוח המבוקשת ביותר

  אנחנו מכשירים מפתחי Java Server Side

  מחירים מיוחדים למחזור קיץ

   

  Mastering Python

  חדש בנאיה לקורסי 2017!

  קורס מעשי ומעמיק כולל תכנים מתקדמים

   

  SQL Server Guru DBA and Data Architect

  הקורס המעודכן עם תכנים חדשניים

  ההרשמה למסלול אפריל בעיצומה!

  פתיחה ב-26/4/17

   

    BI & Big Data Analytics

  המסלול המחודש והמעודכן!

  ההרשמה למסלול מאי 2017 החלה...

  עוד לא היה כל כך זמין ונגיש ללמוד מקצוע טכנולוגי

  לימוד אונליין בשידור חי רק בנאיה קולג'!

  כמה חברים יש לך?

  הטבה ייחודית ללקוחות ובוגרי נאיה קולג'

  Data Analyst Expert

  כל מה שאנליסטים היום צריכים לדעת!

   

   

  מסלול ייחודי, מעמיק ומעשי!

  Data Scientist Professional 

  ההרשמה למסלול יוני החלה...

   

   

  Big Data Expert - Cloudera Hadoop

  חדש! שילוב של Scala  ו-Spark במודול פיתוח.

  ההרשמה למסלול אפריל בעיצומה!

  מתכנת WEB- נאיה קולג'

  מתכנת WEB- המקצוע של העתיד

  תכנות WEB הוא תחום נרחב מאוד, הכולל בתוכו שורה ארוכה של שפות תכנות, אך יותר מכך של עקרונות תכנות, המותאמות לסביבת האינטרנט. על אף שישנם קווים משותפים רבים בין תוכנות קליינט, המותקנות על מחשב המשתמש ובין תוכנות WEB המתקשרות עם המשתמש דרך האינטרנט, המדובר בתחום המכיל בתוכו גם שורה של עקרונות ייחודיים, המבדילים אותו מעולם התכנות הסטנדרטי. למעשה, בשנים האחרונות התפתח מקצוע ייעודי העומד בפני עצמו, ונקרא מתכנת WEB. מקצוע זה כולל בתוכו מעגלי ידע טכניים סביב שפות התכנות השונות בהן נעשה שימוש, אך גם ובעיקר סביב עקרונות התכנות והעבודה בסביבת WEB.

  בניית מקצוע לאורך תהליך בן מספר שלבים – רובד מעל רובד

  למעשה, מתכנת WEB הוא מקצוע הנבנה לאורך תהליך ובמספר שלבים. בתחילה יש לרכוש את ההשכלה הרשמית במסגרת מוסד לימודים מתאים ותכנית לימודים ייעודית. לאחר קבלת ההסמכה הרשמית, יש לעבור תהליך לא קצר של רכישת ניסיון, התמקצעות ופרקטיקה בתחום זה, וזהו למעשה השלב שבו נבנות היכולות האמיתיות של המתכנת. יחד עם זאת, ללא הבסיס המתאים, ללא מעגלי הידע הנדרשים, תכנות WEB יכול להפוך למשימה קשה ולא מספקת, שדורשת חשיבה מחדש בכל פעולה ובכל מהלך. מרכיב חשוב בעולם התכנות, לרבות תכנות WEB, הוא היכולת לבנות מתודולוגיות עבודה מובנות, שניתן ליישם בצורה אוטומטית בכל פרויקט מחדש.

  מתכנת WEB

  בחירת מוסד הלימוד כתנאי חשוב ביכולת ההתפתחות המקצועית בהמשך הדרך

  על מנת להיות מתכנת WEB מצליח, יש לרכוש תחילה את היסודות הנדרשים, ואותם כאמור ניתן לרכוש במוסד ההשכלה המתאים. בהיבט זה, ראוי לומר שמדובר במקצוע ייחודי, ולחלוטין לא סטנדרטי. בהתאם לכך, גם פערי רמת הלימוד יכולים להיות גדולים למדי בין מוסדות הלימוד השונים. ישנם כיום אנשים רבים שהולכים ולומדים את המקצוע, אך כדי להתעלות מעל כולם, כדי להפוך למתכנת שיודע למצות את הפוטנציאל שמעמיד לרשותו ה WEB, צריך גם לבחור במוסד הלימוד הטוב ביותר, ולפתח תהליך התפתחות אישי מקצועי יותר לאחר סיום הלימודים.

  תכנות WEB: מתאים לאנשים בעלי ניסיון קודם ולאלו שמגיעים ללא כל ניסיון

  מקצוע מתכנת WEB יכול להתאים לכל אדם ללא קשר לניסיון קודם. ישנו כמובן יתרון משמעותי עבור אנשים המגיעים מרקע של תכנות, ומכירים שפות תכנות WEB כדוגמת Javascript, HTML, PHP וכדומה, אך הסדר יכול להיות גם לגמרי הפוך. ניתן בהחלט להתחיל בלימוד תכנות WEB, להכיר את העקרונות המרכזיים, ללמוד את שפות התכנות המרכזיות ברמה הבסיסית שתאפשר לכם להתחיל לנוע, ולאחר מכן להרחיב את מעגלי הידע בתחומים בהם תרצו להתמחות, בתחומים בהם תרצו למקד את הקריירה שלכם. עולם ה WEB הוא עולם רחב, וכך גם מגוון אפשרויות ההתמחות שהוא מציע.

  בחירת תחום ההתמחות – אתגר שכדאי להשקיע בו מאמץ ומחשבה

  אחרי שאמרנו את זה, מבחר גדול של אפשרויות זה יתרון שיכול בקלות להפוך לחיסרון. עם כניסתכם לתחום, תגלו כי ישנם תחומים רבים בהם תוכלו להתמחות, ואף ליצור התמחות רוחבית המכסה שורה של תחומים משיקים. כך למשל, תוכלו להתמקד בהקמת אתרים, בקידום אתרים, בתכנות אתרים בצד הקליינט, תכנות שרתים ועוד שורה של תחומי התמחות שונים. מן הסתם, כדאי להכיר את תחומי ההתמחות השונים מראש ולנסות לעצב את תהליך הלימוד סביב תחומי ההתמחות שמעניינים אתכם ביותר, אך גם האפשרות השנייה של לימוד התחום כמכלול אחד שלם, ולאחר מכן לבחור את תחום ההתמחות בהתאם לניסיון שאתם רוכשים, היא אפשרות טובה, ולעיתים אף טובה יותר. כמו כן, אם תרצו להתמחות בפיתוח בצורה רחבה יותר, תוכלו גם להתמחות בפיתוח Full stack, המכיל צד שרת וצד לקוח יחד.

  נאיה קולג' – לימודי טכנולוגיה ברמה אחרת עם חיבור מהיר ומיידי אל שוק העבודה

  בנאיה קולג', נהנים הסטודנטים בלימודי מתכנת WEB משורה של יתרונות משמעותיים לרבות לימד במסגרת כיתות היברידיות, אפשרות ללימוד אונליין במקביל לקיום השיעור פיזית במכללה, קבוצות לימוד קטנות של עד 15 סטודנטים, סגל מקצועי ומנוסה ועוד. נאיה קולג' היא חטיבת הדרכה השייכת לחברה טכנולוגית, וככזו מעמידה לרשות הסטודנטים חיבור מהיר ומיידי לתעשיית ההיי טק עם דגש על איכות תהליך הלימוד ויישומו בשוק העבודה.

  כל הזכויות שמורות © נאיה קולג’ 2017