• אני מאשר/ת קבלת דואר בנושא קורסים ואירועים מנאיה קולג'.

  Мastering Java

  שפת פיתוח המבוקשת ביותר

  אנחנו מכשירים מפתחי Java Server Side

  מחירים מיוחדים למחזור קיץ

   

  Mastering Python

  חדש בנאיה לקורסי 2017!

  קורס מעשי ומעמיק כולל תכנים מתקדמים

   

  SQL Server Guru DBA and Data Architect

  הקורס המעודכן עם תכנים חדשניים

  ההרשמה למסלול אפריל בעיצומה!

  פתיחה ב-26/4/17

   

    BI & Big Data Analytics

  המסלול המחודש והמעודכן!

  ההרשמה למסלול מאי 2017 החלה...

  עוד לא היה כל כך זמין ונגיש ללמוד מקצוע טכנולוגי

  לימוד אונליין בשידור חי רק בנאיה קולג'!

  כמה חברים יש לך?

  הטבה ייחודית ללקוחות ובוגרי נאיה קולג'

  Data Analyst Expert

  כל מה שאנליסטים היום צריכים לדעת!

   

   

  מסלול ייחודי, מעמיק ומעשי!

  Data Scientist Professional 

  ההרשמה למסלול יוני החלה...

   

   

  Big Data Expert - Cloudera Hadoop

  חדש! שילוב של Scala  ו-Spark במודול פיתוח.

  ההרשמה למסלול אפריל בעיצומה!

  תפקידו של מתכנת Java

  מתכנת  (Java (J2EE הוא מהמקצועות המבוקשים ביותר בשוק ההייטק ובכלל. הסיבה המרכזית לכך היא ש-Java היא משפות הפיתוח הנפוצות ביותר בארץ ובעולם מבחינת השימוש בה בעולם התוכנה. מאז הוצגה לראשונה בעולם בשנת 1995 השפה עדיין שומרת על מעמדה וחדשנותה. התעצמות עולמות המובייל, האינטרנט, מחשוב ענן וביג דאטה תורמים גם הם לפופולארית שלה לאור מאפייניה ויתרונותיה, המאפשרים לה לפעול בכל סביבות המחשוב הקיימות כיום ובביצועים גבוהים במיוחד לעומת שפות תוכנה אחרות. כל אלו מגדילים בצורה משמעותית את הביקושים והשכר למפתחי Javaבשוק העבודה, שיכול להגיע גם ל-25,000 ₪ בחודש ומעלה.

  מתכנתי Java כותבים קוד תוכנה ומפתחים מערכות מחשוב לחברות וארגונים (פיתוח Java EE)  או לאפליקציות ויישומים למחשבים אישיים, מובייל ואתרי אינטרנט. המתכנת עובד מול סביבות הפיתוח הייעודיות של שפת ה- Java במטרה לכתוב עוד חלק באפליקציה או במערכת מחשוב מורכבת, שלעיתים דורשת מספר רב של מפתחים ומיליוני שורות קוד.

  תחום פיתוח Java מתחלק לכמה סוגים:

  -        לפיתוח בצד שרת (Server)

  -        ולפיתוח בצד לקוח (Client)

  עם זאת בשנים האחרונות עיקר הביקוש למפתחי Java הוא יותר בצד השרת מאחר וטכנולוגיות אחרות כגון: JavaScript, CSS, Html 5 כבשו את צד הלקוח או ה-(UI (User Interface .

  מקצוע מפתח Java מתאים לבעלי יכולות לוגיות ומתמטיות גבוהות במיוחד, אנשים יסודיים מאוד, בעלי משמעת עצמית, ולאלו שהינם בעלי יכולת למידה גבוהה ועצמאית (קצב השינויים הטכנולוגיים מחייב למידה כמעט יום-יומית).

  כיום בשנת 2016,  ג'אווה נחשבת לשפת התכנות הפופולרית ביותר בעולם גם בקרב מהנדסי תוכנה מקצועיים וגם על פי מדידת Google Trends.

  פיתוח בשפת Java מתבצע בסביבת פיתוח שמקורה ממהדורות (edition) של Java platform - חבילת תוכנות מקושרות, המאפשרות פיתוח והרצה של תוכניות שנכתבות בשפת ה-Java :

  ·    Java SE Standard Edition – חבילת פיתוח סטנדרטית, המיועדת לשימוש כללי על גבי מחשבים אישייםשרתים ומכשירים דומים.

  ·      EditionEnterprise  Java EE  – חבילת פיתוח המורכבת מ- Java SE  בצירוף ממשקי תכנות ישומים השימושיים לפיתוח תוכנות enterprise פיתוח צד שרת.

  ·      Edition Micro  Java ME - משמשת בעיקר לפיתוח יישומים למכשירים ניידיםמחשבי כף יד, ממירי טלוויזיה דיגיטליים ומדפסות.

   

  תיאור ההכשרה

  הקורס הזה ילמד אותך את התכנים הבסיסיים והמתקדמים של תכנות בג'אווה ויקנה עבורך את הכלים הנחוצים לפיתוח של אפליקציות ג'אווה "מאפס" כולל פיתוח בצד שרת.

  עמידה בדרישות ובמטלות הקורס, אמורה להביא את הסטודנטים לנקודה ממנה יוכלו ללמוד שפות תכנות מנחה עצמים אחרות ולו רק ע"י למידה של הסינטקס השונה שבין השפות.

  מודול תכנות מתקדם בג'אווה משמש כדרישת קדם להרבה מקורסי הפיתוח בעולם הביג דאטה, כך שאם יש בכוונתך להגיע לתכנות ביג דאטה, קורס זה הוא בהחלט נקודת התחלה מעולה!

   

   

  כל הזכויות שמורות © נאיה קולג’ 2017