• אני מאשר/ת קבלת דואר בנושא קורסים ואירועים מנאיה קולג'.


  תאריכים: 4/7/17

  קהל יעד: לאקדמאים בתחומי הניהול/כלכלה/סטטיסטיקה/חשבונאות/שיווק

  משך / תקופה: כ-6 חודשים

  Data Analyst Expert

  נאיה קולג' מציעה מסלול ההכשרה מקצועי, טכנולוגי וייחודי בארץ!

  תיאור ההכשרה

  בעולם העסקי של היום, נתונים, מידע וחיזוי הם העתיד של כל ארגון. כמויות המידע שנאספות בארגונים ובאנושות כולה גדלות בקצב מסחרר והשליטה בהם הופכת לחשובה מאי פעם. רוב יישומי התוכנה בעולם נדרשים לבצע פעולות קריטיות של עיבוד, אחסון, ניתוח ,חיזוי, דיווח והצגת הנתונים.

  מסלול הכשרה זה, הינו כרטיס הכניסה לעולם המרתק של Data Analysit  המשלב בין טכנולוגיה לעסקים.

  תיאור תפקיד Data Analyst 

  תפקיד Data Analyst   דורש יכולת להפיק ידע מנתונים ומידע. זהו תפקיד המתווך בין הארגון למחלקת ה- IT, תפקידו המרכזי הוא לנתח מצב קיים בארגון ולתכנן, על בסיס ניתוח זה, מערכות מידע, אסטרטגיה, יעדים ועוד.

  מסלול מקצועי וייחודי זה, מכשיר לתפקיד של אנליסט נתונים (Data Analyst), במסגרתו, אנליסטים מסוגלים ליישם את כישוריהם בעיבוד, אחסון, ניתוח וחיזוי נתונים בכדי להשיג מגוון רחב של תוצאות עסקיות עבור הארגון. כמו כן, נרכשת יכולת לייצר פרטים חזותיים, לטפל במקורות המידע השונים, לנתח את המידע ולהציג להנהלה את הידע הרלוונטי לקבלת החלטות.

  מכלול היכולות הנרכשות במסלול הכשרה ייחודי זה, עונה למגמות השוק העסקי והטכנולוגי שאנו עדים להן בשנים אחרונות.

  בשנים אחרונות, מקימים ארגונים רבים מחסני נתונים ומערכות BI אך עם זאת, מרביתם אינם יודעים כיצד להשתמש בתבונה בנתונים אשר אגרו. מסלול הכשרה זה כולל כלים רבים ומיומנויות מגוונות, הנדרשים בשלבים השונים של העבודה עם הנתונים בארגון – החל מביצוע שאילתות ברמת ה-SQL, דרך שליטה בכלי BI בשכיחים ביותר היום בשוק, כגון SSIS,SSRS,SSAS, הכלים  מתקדמים לאינטגרציה ולדיווח.

  יתרה מזו, עולם ה-BI החדש שופע היום בכלים מתקדמים המאפשרים  Self-Service BI, ותפקיד האנליסט תופס מקום יותר ויותר משמעותי שכן הוא אינו נדרש להסתמך על אנשי IT ו-BI מסורתי בכדי לבנות את המודלים שהוא צריך. לכן שמנו דגש מסלול הכשרה על כלי ה-Self-Service BI החזק בעולם – Excel BI ו-Power BI.

  למעשה, ניתוח נתונים והפקת לקחים בדיעבד אינם מספיקים. על הדור הבא של אנליסטים להיות גם בעלי יכולת להציג תחזיות, מגמות, תובנות והצעות לפעולה מתאימה. הנתונים אמנם קיימים כיום במערכות השונות בארגונים, אולם החוכמה היא לדעת לנבא את המגמה הצפויה לעתיד. במסגרת מסלול זה, גם נכיר את סוגי בעיות החיזוי (שיערוך, חיזוי, קלסיפיקציה, סגמנטציה ועוד), ונסקור מודלים שונים מעולם ה-Data Mining וה-Machine Learning לפתרונן. נלמד לתכנן מודלים לחיזוי ונראה כיצד מתרגמים נתונים גולמיים ממקורות שונים למנגנונים מתוחכמים של קבלת החלטות. 

   

   קהל יעד

  המסלול מיועד לאקדמאים בתחומי הניהול/כלכלה/סטטיסטיקה/חשבונאות/שיווק ו/או למועמדים בעלי רקע אנליטי ועסקי מוכח.

   

      

    

   

    

  כל הזכויות שמורות © נאיה קולג’ 2017